Mondéco Classic to szlifowany, bezspoinowy, dekoracyjny system posadzkowy, który zawiera barwioną żywicę epoksydową i kruszywo marmurowe.

Mondéco Crystal Ice to szlifowany, bezspoinowy, dekoracyjny system posadzkowy zawierający spoiwo z barwionej żywicy epoksydowej i kruszywo w postaci okruchów przezroczystego szkła kryształowego i zutylizowanych luster.

Mondéco Earth to szlifowany, bezspoinowy, epoksydowy, dekoracyjny system posadzkowy, zawierający kruszywo granitowe i krzemień.

Wyżej wymienione posadzki przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej, gdzie szczególnie ważna jest estetyka, higiena oraz trwałość posadzki, np. na lotniskach, dworcach kolejowych, w centrach handlowych, hotelach, restauracjach, itp.

Mondéco TZ to szlifowany system posadzkowy typu terazzo powstały na bazie żywicy poliuretanowej i kruszywa. Tworzy posadzkę o własnościach antybakteryjnych, bardzo wytrzymałą na wysokie temperatury i mokre środowisko pracy przy wysokiej odporności chemicznej i mechanicznej.


 


© FLOOREPOX Michał Wysota 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.